» Poradna » Notebooky

Notebook lenovo g50 45

Dobrý den. Narazil jsem na inzeratní tohoto notebooku. Zarazil mne procesor. Píše setou tam AMD QC-4000 kter ma jen 1,3 ghz. U tohoto notebooku vetsinou narazim na amd a8 ktery ma 2,4 ghz.. neni to jen nejake jine oznaceni? Procesor s 1,3 ghz asi neni nic moc. Omluvte prosim diakritiku pisu z telefonu.http://support.lenovo.com/cz/cs/products/Laptops-an...

Odpovědi na otázku

Dobrý deň,mal som tú česť si ten notebook skúsiť a bola to katastrofa...

Díky to mi stačí.

AMD v noťasích nedoporučuju