» Poradna » Notebooky

Notebook který rozjede gta v

Dobrý den chtěl bych se zeptat který z těchto notebooků rozjede gta v na střední detaily https://www.euronics.cz/notebook-hp-15-ba072nc-st... nebo https://www.datart.cz/Notebook-ACER-Aspire-E-17... nebo https://www.okay.cz/lenovo-g50-80e5033bck/ Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Žádnej, ještě něco?

Ani jeden! Proč?---------------------------------------------------------------------------------------------1. mají líný 'U' procesor, který je rád, že rozjede systém a pár aplikací typu Movie Maker, Word a Excel.---------------------------------------------------------------------------------------------2. Dedigované grafiky jsou sice hezké... Ale k čemu to, když mají výkon horší než integrovaná a za pár let budou sloužit jako kurvítko, které ti zlikviduje notebook?!---------------------------------------------------------------------------------------------3. Snad ani jeden nemá SSD disk, takže čekání zdar!---------------------------------------------------------------------------------------------A jak vybrat dobrý notebook na hry?a) HQ procesor. Čtyři jádra se prostě budou hodit. Nejlépe s HT (nejsem si jist, že ho mají všechny HQ procesory)b) minimálně 8gb RAM. Na běh hry se to bude hodit a pokud možno, tak 16gb.c) SSD + HDD. Velký prostor se prostě hodí a když není možno mít alespoň 512GB SSD, tak alespoň kombinaci HDD s SSD (ať tě ani nenapadne vzít SSHD!). Optimálních je pak takových 128GB+1TB.

U procák je v pohodě. S SSDčkem bych to v těhle cenách taky nechal napokoji. 950m minimum GPU. 8GB RAM je dost abude dost dlouho, Vybírá laptopy za 15k a ty mu cpeš do hlavy 500GB SSD???

Vybírá laptopy, co rozjedou GTA V. Což žádný za 15k asi nedá.

''U procák je v pohodě.''Dvě jádra vs čtyři?! To není v pohodě.---------------------------------------------------------------------------------------------------''S SSDčkem bych to v těhle cenách taky nechal napokoji.''Budeš asi trpělivej ---------------------------------------------------------------------------------------------------'' 950m minimum GPU''No vidíš! Už jsi rozumnější! Ale raději bych pětku přepsal na šestku ---------------------------------------------------------------------------------------------------''8GB RAM je dost abude dost dlouho''Jo, asi nejsi náročnej. Jen pro informaci, 8gb RAM má můj MacBook Pro 13 Mid 2010, který mám v šupleti. Dnes pracuji na MBP s 16gb RAM 8GB RAM by na GTA V stačilo, ale není to žádný luxus. Dnes je to takový základ, ale rozhodně ne ''dost''.----------------------------------------------------------------------------------------------------''Vybírá laptopy za 15k a ty mu cpeš do hlavy 500GB SSD???''Kdyby sis to přečet dál, zjistíš, že píši o jakémsi SSD + HDD.

a tehle krapech budes rad kdyz se na GTA5 podivas plynule na youtube

Všechny, ale ne na střední detaily a asi se to bude trochu sekat, jestli chceš střední detaily tak přihod minimálně 10k

člověk by si řekl, proč někdo uvažuje na jednu z moderních a celkem dost náročných her levný notes za 15 tisíc? Přece kdyby to na tom jelo, tak na co by byly dobré ty desktopy za 30 000 a herní notebooky za 60 000?

To ani mne nejde do hlavy. Nebola by lacnejsia jazdena konzola?

Měl by aspoň 10k přihodit. Za 25k už by se dal sehnat notes s HQ a tou 960M grafikou. Za 27 už možná i 16gb RAM a SSD + HDD.

Nazov temy by som zmenil na Notebook, ktory rozj*be GTA 5. A to bude asi takmer kazdy, pretoze skor rozj*bes notas, ako by si tu hru na nejakom rozbehal.

A msuí to být i hratelné?

*musí

To si rovnou můžeš na netu stáhnout screenshoty z GTA V, v prohlížeči obrázků si je dát do prezentace a budeš z toho mít stejnej zážitek, jako kdyby sis koupil jeden z těhle notebooků a spustil GTA V na něm.

GTA V není náročná hra a v HD si ho v pohodě zahraješ na U-čkovém i5 + GT940M.