» Poradna » Notebooky

Notebook kolem 16 000

Zdravím, chtěl bych vás poprosit o pomoc s výběrem ntb s cenou kolem 16 000 Kč. Byl by tak z 50% na práci do školy + photoshop a z 50% na občasné hraní (CS:GO a podobně).

Odpovědi na otázku

s baterií uživatelsky vyjmutelnou nebo ne. Při hře voda převrhne se notebok pak topí se baterie nejde vyjmou, co s tím potom neví se

Nebo poradili by jste mi aspoň jaká značka notebooků je v této cenové relaci 15-16000 Kč nejlepší?

Na hry nevím, ale na ostatní HP 250 silver Alza 14 999 kč vice na www.aza.cz. A má dokonce uživatelsky vyměnitelnou baterii. Poliješ obrátíš, vyndáš baterku a sušíš

Kruciš, staré vlákno

Nevadí, dotaz stále přetrvává

Máte někdo zkušenost třeba s tímto https://www.czc.cz/asus-f556uq-dm309t-hneda/...

?

V pořádku, ale bude to s HDD líné.

Máte někdo další nějaké návrhy?

Ne.