Notebook HP nx6125 nejde levy ctrl?

Mam notase HP nx6125 a prestal mi jit levy ctrl(klávesa),nejsem si vedom ze bych cokoliv vylil na onu klavesu.snazil sem se i misto kolem klavesy dukladne vysat a nic.pravy ctrl jde v pohode,ani zadny software nepoužívam ktery by eventuálně klavesu "vypnul"?jde mi o to jestli to neni nejaka casta chyba tohoto typu.jinak notebook mam pul roku a ctrl sel v klidu.dekuji

Odpovědi na otázku

No může se to stát. zkus to reklamovat. Mi se taky pokazil na Hp nx6110 (kolega jenom s Celeronem)touchpad, 3x oprava to nevyřešila. Odstoupil jsem od smlouvy. Taky mi všichni tvrdili, že HP je kvalitní a bezporuchový. Takže je to o kusu