» Poradna » Notebooky

Notebook HP Envy 15 - Aktualizace BIOSu + Firmware

Zdravím.1) Máme tento notebook od HP:https://support.hp.com/cz-cs/drivers/selfservice... Jelikož má BIOS ver. F31 napadla mne aktualizace. Ale HP nabízí k tomuto modelu možnost více verzí, která by podle specifikace a návodu byla nejlepší? Jelikož si nejsem úplně dle doprovodných souborů jednotlivých verzí BIOSů jist.2) Kde, či jak zjistit verzi Firmware, či kterou použít. Viz výše.Díky za odpověď!

Odpovědi na otázku

Preco rypat do h*vna ked nesmrdi? Ci je dovod na upgrade FW?

Dobrý den,novější verze BIOSu nabízí lepší zabezpečení, chod atd. Výrobce to doporučuje. Jinak důvod není.Díky.

BIOS něco zabezpečuje ? Maximálně se dělá upgrade BIOSu při montáži nového HW,který starší verze nemusí podporovat, Jiné zásluhy od BIOSu nečekej.

To není vůbec pravda.. kolikrát update biosu řeší stabilitu a pod. U asus desek až po roku vyřešili nějaké nestability při oc a pod. Neexistuje důvod neaktualizovat bios..

nainstaluj si HP Support Assistant a nech updaty na něm.

Na odkazu vidím jen dva BIOSy ke stažení, jedn starší a jeden novější z prosince. Tedy nevidím problém.

Typický folklór,víc pruhů víc Adidas.

Děkuji Vám za názory a odpovědi