» Poradna » Notebooky

Notebook grafika

Ahoj, chci si koupit notebook a nevím jaký, rozhoduji se meziAcer Aspire VX 15 s GTX 1050 nebo nějakým jiným s GTX 960 mohu se zeptat která ta karta je výkonnější ? Děkuji

Odpovědi na otázku

Určitě GTX1050, karty si můžete porovnonat sám. Stačí v seznamu zaškrtnout zvolené grafické karty a dole kliknout na restrict.http://www.notebookcheck.net/Computer-Games-on-Laptop-...

Acer VX15 má strašný TN display, takový, co se dává do nejlevnějších FullHD notebooků.To už raději třeba Acer V15 Nitro s GTX960M.Výkon si můžeš zjistit na notebookcheck.com

960m je oproti 1050 slabota

a bude tenhle notebook lepší o proti tomu aceru ? Dell Inspiron 15 Gaming (7567)

Nejlepší je tento https://www.alza.cz/lenovo-legion-y520Nejlepší poměr cena výkon.Za 23tis je verze s GTX1050

rozhodně 1050 je lepší

Jenom bych doplnil pro tazatele...Potřebuješ GTX 1050Ti 4 GB na to Ti nezapomeň, ale nečekej žádné zázraky je to low end, prakticky mimimum co dnešní hry chtějí,,,Některé hry si líp než na medium nezahraješ,,,