» Poradna » Notebooky

Notebook Gateway - nejde zapnout

Zdravím lidi, zeptám se jestli se už náhodou někdo nesetkal s touto závadou na noťasu. Jde o notebook Gateway model MS2274. Při zmačknutí tlačítka power se rozsvítí kontrolní LED zapnutého stavu, ozve se ventilátor, problikne CD mechanika a nic. Notebook na displeji nezobrazí ani ťuk ani podsvícení a přitom LEDka zapnutého stavu stále svítí. Kontrolka disku nic nedělá takže pravděpodobně ani systém na pozadí nenajíždí. Po opětovném zmáčknutí power a držení cca 5 vteřin ventilátor vypne led zhasne. Takže to odhaduji na základní desku kaput. Díky za názory Mira V.

Odpovědi na otázku

nebo může bejt KO baterka a nenabíjí ti to ze sítě...

no baterka je 100% KO ... ale když to připojim na nabiječku tak by to mělo jet ne ? nebo jakej tam je princip nabijení?

pokud je nabíječka taky KO tak to rozhodně nepojede...

nabíjčka vypadá v pohodě měřil jsem jí na prazdno, napětí dle udaných parametrů (19V)... co se týče zátěže dal jsem tam žarovku na 24V a v pohodě svítila --- takže zátěž taky zvládá ...

Hoď to na reklamaci, odešla grafika jo počkeeej,ono to je nějaká čína z ebaye :D Tak to to rovnou vyhoď :D :D :D

prodej na díly a kup nový