Notebook Fujitsu-Siemens V3405

-- Zdravím. Nemáte někdo náhodou zkušenosti s notebookem Fujitsu-Siemens V3405 (http://fujitsusiemens.mironet.cz/fujitsusiemens-v3405-t205... ) ? Za ty peníze se mi to zdá velmi dobrá nabídka, uvažuji o koupi, tak hledám ještě nějaké reference . O výkon ani tak moc nejde, byl by to notebook pro sestru - do školy. Více by mě zajímala výdrž baterie, kvalita zpracování a celkový dojem, případně jiné užitečné parametry.P.S.: Jestli víte o nějakém jiném odpovídajícímu notebooku k podobnému použití, můžete se sem podělit o zkušenosti. Děkuji

Odpovědi na otázku

Opravdu nikdo nemá žádné zkušenosti s tímto notebookem Vážně o něm uvažuji. Konkrétně o tento model: T5500, 2x512MB, 80GB, DVD+/-RW, 14.1'' WXGA, XPh, WLAN, BTnapř. http://www.czechcomputer.cz/product.jsp

Já toto píši z FS-Amilio pro 3505...CPU Dualcore2050 .....1,5GB ram.....HDD 80 GB...WIN XP Pro. Až na funkčnost hot-key kláves, které jsou na můj vkus až moc citlivé (párkrát se stalo, že se sám spustil Outlook) je to pro mne super stroj. Možná display by pro pehrávání videa mohl být prochu lepší, ale panty drží super, světlá klávesnice je dobrá při noční práci. Nevím jestli ji má i 3405.Repráčky nic moc, alé dobrý je přední výstup na sluchátka. Integrovaný mikrofón je dobrý pro Skype.Wifina dobrá. A hlavně je to tichý stroj. Pokud ho moc nezatěžuji, nejsou větráky vůbec slyšet.

jj, taky o nem uvazuju a taky jsem si rikal, jak se na zive zeptam a hned budu chytrejsi a ono ani tuk

Cau. Koupil jsem tu sestavu, co jsem psal vise. Jsem spokojenej, myslim ze u jiny znacky tuhle sestavu za ty prachy nekoupis