» Poradna » Notebooky

Notebook Fujitsu nelze připojit k wifi

Ahoj, potřebovala bych poradit s připojením Fujitsu Amilo Xa2528 k wifi na Win 7. Wifi je zapnutá, routery v dosahu vidí, ale buď u nich neukazuje žádný signál, nebo signál neustále přeskakuje. Připojit nejde. Jiné notebooky se ke stejné wifi připojí bez problému. Fujitsu je nově přeinstalovaný, všechny ovladače na něm jsou. Poradí mi prosím někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

-zkusit jinou Wifi síť, na jiném kanále , ideálně norma G nebo B a bez zabezpečení ( vše jen pro test)-zkusit Linux na USBPokud to nepojede ani pod linuxem nebo na uvedené Wifi protest máte to na servis.

Typická chyba BFU:"Fujitsu je nově přeinstalovaný"Co s tím?Zkontroluj verzi ovladače WiFi:devmgmt.mscPokud je tam generická parodie z MS WU:1) zakaž automatickou aktualizaci ovladačů;2) vyhoď nesmyslný ovladač;3) stáhni a instaluj originální ovladač od výrobce;4) restartuj OS a otestuj;5) zálohuj zdravý stav OS do externího média:sdclt