» Poradna » Mobily

Notebook do tv přes HDMI nezobrazuje okraje

čaute,když připojim noťas do telky přes HDMI, tak zmizej okraje. na monitoru ntb sou ok, ale v tv chyběj.b zkusil sem měnit rozlišení aspect na tv, ale nic. když připojim monitor(ten má ale vga) tak je to v poho, ale jakmile připojim telku(má jenomd hdmi, chinch a scart, vga ne), tak na ní okraje zmizej.co sem našel někde na anglickecj fórech, tak je to kvůli nějakýmu mapování 1:1 nebo co, ale nevim, jak to změnit, popřípadně kde to v nastavení je.předem dík

Odpovědi na otázku

já mam panasonic a dělalo to to samý. stačilomenu>obraz>nastavení zobrazení>převzorkování 16:9 >vypnouta rázem funguje bez problémů

Děkuji za radu, dlouho mě to trápilo. Hledal jsem stále v nastavení notebooku. Popsané nastavení v TV funguje.