» Poradna » Notebooky

Notebook do školy max 17000

Dobré ráno, chtěla bych vás poprosit, jestli by ste mi pomohli s výběrem notebooku. Mám ho převážně na přenášení mezí školou a prací, hry moc nehraju, občasně WoW.Cena ideálně do 15000. Pokud bude něco opravdu dobrého tak strop 17000.Procesor i3, i5Velikost displeje 12"-14"Rozlišení pokud možno Full HDpaměť 4-8GBdisk bych upřednostnila SSD, ale 128GB je máloVáha max 2,5 KGNašla jsem ASUS ZENBOOK UX410UA , ale nebude se celohliníkové tělo rozpalovat? Děkuji

Odpovědi na otázku

ASUS ZENBOOK UX410UA- žiletka- VGA nVidiaOpravdu takový paskvil chceš? Mrkni se na kvalitnější pracovní NB, např.:Acer TravelMate P2https://www.czc.cz/samsung-ssd-850-evo-250gb... Pokud chceš dotykový maličký dámský NB, pak např.:HP ProBook x360 11 G1nebo supermoderní konvertibilní dotykáč:Lenovo Yoga.

Díky za radu ale ani jedno z toho není nic z toho, co jsem chtěla.Acer moc velký, cestuju s tím ntb a tohle opravdu nechci. A nechci ani tablet / tablet PC

Já ho našel s integrovanou od Intelu. Nicméně to označení má ještě dovětky, takže je možné, že existuje i s Nvidia. Chtělo by to dá ideálně odkaz.