» Poradna » Notebooky

Notebook do školy do 18 000kč

Zdravím, notebook potřebuji na práci v programu AutoCAD Civil 3D. Plánuji k němu mít připojený 24" 1920x1080 monitor. Preferuju SSD disk alespoň 256GB. Dále bych byl rád za numenickou klávesnici. Mě se zatím zamlouvá tento: https://www.czc.cz/acer-aspire-5-a515-52g-51... Budu rád za každý názor.

Odpovědi na otázku

Já nakupuji často u czc.Tento notebook by nepochybně patřil k mojí volbě pro takovýto účel.***Poznámka: Pokud je mi známo, tak na netu některé firmy nabízejí zaslání zdarma CD a DVD s knihovnami jejich konstrukčních prvků pro CAD programy.Je tedy dobré mít někde možnost tato "kolečka" přehrávat (notebook s mechanikou, nebo externí DVD mechaniku, nebo doma PC s mechanikou a zkopírovat obsah na USB flashku).Někdy se tyto knihovny mohou hodit, ale pravda, často se mnohé takovéto CAD-knihovny dají od firem i stáhnout z netu, že...to je v tomto punktu výhoda...

mno, měl bych trochu obavy, jestli úsporný procesor řady "U" stačí na 3D CAD. Nemáš možnost se zeptat někoho ze školy?