» Poradna » Notebooky

Notebook do 20 000

Zdravím, jelikož mi odešel počítač tak mám v plánu si kupovat nový notebook, cenově do 20 000kč. Hrají někdy nějaký hry, ale ne moc náročné, hraju spíše přes internet ale herní notebook nepotřebují ;)Už jsem koukal že se dá sehnat i z i7 nebo je lepší vzít za tu cenu z i5? Někdo nějaký rady a tipy? Díky všem

Odpovědi na otázku

Ano, ale hledal jsem stroj s SSD.Leda prostě klasika případně disk vyndat prodat a koupit SSD.

Mě to SSD moc nelaka, radši si počkám nebo se dá vyhodit mechanika a dat místo toho SSD stejně se CD už malo použivají :D

Rozumím, ale výše uvedené mají i IPS displeje.

https://www.czc.cz/msi-gl62-6qd-035xcz-cerna... Sice je to """jenom""" Core i5 ale 6300HQ je plnohodnotný čtyřjádro - vytře s 6500U podlahu. 950m je oproti 940m dost zlepšení. Na hry typu CSGO ideál a na novější detaily dolů.

Už jsem koukal na něco podobného od Lenova, z ještě novější grafikou ale horším HDD, ale zas měl SSD ale čím víc se do toho dostávám tím víc jdu z cenou nahoru :D

To by šlo. Ale koukám lezeme po žebříku :)

No právě, původně jsem chtěl nějak za 15-17 :D teď jak jsem se do toho trošku dostal, tak by mě vyšel kolem 23000 :D který bych chtěl