» Poradna » Notebooky

Notebook do 20 000 bez DPH

Ahojpotřebuji poradit s notebookem do 20 000 bez DPH(čím méně tím lépe). Podmínkou však je, že to nesmí být Lenovo nebo MSI. Notebook bude využíván především na internet, sledovánífilmů, práci v Photoshop a občas na hraní méně náročných her. Já již delší dobu trh s notebooky nesledoval a nevím co se za cca. rok změnilo. Tím myslím jaká značka má teď nejlepší poměr cena výkon nebo poměr kvalita cena. Předem upozorňuji že notebook není pro mě proto se prosím zdržte dotazů proč ne právě Lenovo a MSI.

Odpovědi na otázku

A má rozjet GTA V?

Ne nemá rozjet GTA V. Co s tím všichni máte?

Já nic, ale ty děcka, co jim to rodiče koupili včera tu davaji 10 dotazů denně, zda to pojede, jak to pojede, nejlepe na notasu za 10 000kč a nejlépe ve 4k na ultra 120fps+

vybíral jsem dle ceny a grafikyhttp://www.czc.cz/dell-inspiron-17r-5748-st...

Díky. Vypadá vcelku solidně.

Není zač. I když na photoshop by se hodilo nbook připojit k ips displayi s fullHD.

To je sice pravda, ale za takovou cenu se s nějakými kompromisy počítat musí. Mě spíš trochu znepokojuje takt procesoru který se sice dá zvednout, ale z mojí zkušenosti s MSI to nedopadlo zrovna nejlépe. Tím chci říct že , Když jsem dal tlačítko na přetaktování tak vyšší takt to neudrželo v případě některých programů. Nevím jestli to bylo právě programy nebo špatným naprogramováním ze strany MSI.

http://www.czc.cz/asus-x555ln-xo163h-hneda/... Hele doporučuji tohle měsíc sem ho zkoušel a klído bych ho bral. Rychlej disk 7200, system do 10s najede až do režimu kdy mužeš začít pracovat. Film na baterce 6hodin, wifi píšou přes 4 hodky já poslouchal hudbu a brouzdal po netu sem tam video 3 3/4 hodiny dle mě za ty prachy luxus. Má to chytrej touchpad. Docela slušný audio, podsvícená klávesnice, Mkv v pohodě hry taky. Docela hezkej na to, že je to plast za 16k. Jedna věc co mi vadila nemá ukazatele Num lock, Caps Lock, Scroll Lock. Ale jinak fakt doporučuji,

Ten nevypadá nejhůř. Jelikož je to pro kamarádku tak jí u tamtoho trochu vadila váha(ženský) a tenhle je specifikacemi hodně podobný tomu předešlému.