» Poradna » Notebooky

Notebook do 15K

Dobrý den,potřebuji koupit notebook nejlíp na stránce alza.cz za 15K, kdyby jste našli nějaký lepší například na ts bohemia pošlete budu rád :) Jen s alzou mám nejlepší zkušenosti tak se pokuste tam.Potřebuji notebook do 15K, 15,500 klído víc ne :D Často na něm budu hrat hry(nejnovejší na LOW fakt ne :D), potřebuji aby byl svižný, sleduji minimálně - HD filmy, často dělám ve škole s nějakýma programama a starý notebook to absolutně nestíhá:D sem tam něco renderuju ve Vegas tot vše:najde se něco? děkuji za nápady:)..

Odpovědi na otázku

Troll ?

Hodně štěší v hledání

*štěstí

Na to, co jsi popsal, máš cca jen 50% potřebných financí (spíš méně). Takže ať za těch 15k koupíš, co koupíš, budeš zklamaný.

Za 15k budeš mít na render nedostatečný CPU (nějaké úsporné 2jádro), na hry nedostatečnou grafiku (max něco jako 940M, což je kancl grafika odpovídající stolní kancl grafice GT 740, nic na hry) a systém svižný nebude, protože tam bude jen pomalý 5400rpm HDD a ne rychlé a svižné SSD.Takže buď zvedni rozpočet nebo se smiř s tím, že to nebude vyhovovat tvým požadavkům.

Hry (i když ne nejnovější) a renderování ve Vegasu? Notebook do 15000? To bude utrpení na tom něco takového dělat. Na to buď stroj na 2x tolik nebo stolní počítač. A na ten střih a rendering videa a zvuku je SSD ne sice podmínkou, ale dost to pomůže rychlosti.

Další vymytý mozek:"notebook do 15K - hrat hry" Letos se obzvlášť urodilo. Marketing slaví velké úspěchy.

a na Vegas jen ten SW stojí podle mne tak 20 000 a on to chce dát na kancl stroj / surfovadlo?