» Poradna » Notebooky

Notebook do 15.000 Kč !

(vím, že těchto témat je tu spoustu, ale chci vždy slyšet ten nejaktuálnější názor)Zdravím, hledám nějaký notebook do 15.000 Kč.. Převážně by měl sloužit pro běžné používání, ale občas pracuji s programami na úpravu fotek a videí, tak bych byl rád, kdyby to notebook v pohodě zvládal bez sekání. Pokud mi někdo napíšete nějaký návrh, tak bych i ocenil, kdyby jste zmínili nějaké info, proč si zrovna daný notebook koupit.Předem všem děkuji za každý návrh!

Odpovědi na otázku

Navrhuji koupit notebook co najdes u nas v prodeji, a to z toho duvodu ze ho u nas koupis.Pokud jsi liny projit stranky alzy, alfy, czc a par dalsich, tak doporucuji prestat byt liny a neocekavat ze nekdo za ebe neco udela.

Slušně jsem požádal o pomoc, kdybych žádal o blbé připomínky, které mi nepomůžou, tak to napíšu jinak. V dnešní době existují stovky a stovky druhů notebooků a já bohužel nejsem z oboru, abych se zajímal o to, co který obsahuje a zda je to dobré, tudíž se v tom prostě nevyznám a nevím, který notebook se mi vyplatí koupit. Hledám holt to nejlepší v poměru cena/výkon.

vzdyt ma pravdu, kazdy tu prijde a ceka, ze mu tady vsechno najdeme, ty chces notebook my ne a hlavne nikdo nema naladu ti ho hledat, najdi si par modelu a pak ti rekneme, co je lepsi, takhle tu muzeme dat odkaz na tisic notebooku a porad se ti nemusi libit

Každej blb používá ono debilní - poměr cena/ výkon.. Poměr cena výkon je zachován vždy.. I když si koupíš tu nejlevnější sračku všech sraček, jakékoliv zboží/ produkt -> bude to vždy v poměru cena/ výkon..

Prosím?! Kupoval jste si někdy nějaké dražší auto, vzhledem k vašemu komentáři usuzuji, že nejspíše určitě ne, jelikož by jste nikdy nenapsal to, co jste právě napsal za nesmysl.

Ty jsi solidní mimoň.

Tady neuslyšíš nic, leda tak tvůj prd, Joudo.... Tady se píšeeeeeeeeeeeeeeeeeee.. Notebooků je jak sraček, tak už si konečně vyber.. Za dva měsíce napíšeš, že ti ta srajda stávkuje..

Např. HP15 s CPU Ryzen 2500U a Vega 8, panel SVA, RAM 8GB a buď HDD 1000GB nebo SSD 256GB.

"ale občas pracuji s programami na úpravu fotek a videí, tak bych byl rád, kdyby to notebook v pohodě zvládal bez sekání"Mno, ono záleží na tom, jaký je to program jaké video upravuješ. V cenové relaci do 15 tisíc rozhodně nejsou ty notebooky žádné nadupané mašiny.

No nějaké staré repasované Dell, Lenovo ThinPad či HP notebooky s Nvidia Quadro grafickou kartou nejsou vůbec k zahození. Většinou se jedná o kusy, které firma vyhodila z důvodu upgradu na výkonnější modely. Sice si tazatel nějakou tu tisícovku připlatí, ale bude mít jistotu profi stroje za slušný peníz :) .Osobně doporučuji nákup na ggpc nebo goldpc (opravdu levné stroje, které stojí u konkurence leckdy i o 8-10 tisíc více) .

Taky jsem minulý týden doporučoval NTB s novými Ryzeny, myslím, že je to za tu cenu TOP