Notebook do 15 tisíc

Vybral jsem si tento notebook www.datart.cz ... protoze jsem nenasel jiny s obdobnymi vlastnostmi a za tu cenu..nejak extra mi nezalezi na vzhledu, jdu spis po tom vykonu...poradite mi prosim jestli je za tu cenu dobry a jestli ne tak jestli jsou nejake lepsi ..

Odpovědi na otázku

Proc kupujes pocitac v datartu....to si radsi zajdi do nejakeho pocitacoveho obchodu nebo nejlip pres internetovy obhcod... nejake odkazy www.alfacomp.cz nebo www.czechcomputer.cz....

Acery jsou levnejsi... ale ja bych radil Asus F5Z