» Poradna » Notebooky

Notebook do 15 tis

Ahoj, prosím o doporučení notebooku především pro kancelářské potřeby, filmy a občasné hraní. Cenová hranice je 15 000

Odpovědi na otázku

Za patnáct litrů koupíš maximálně nějaký šunt. Přidej ještě minimálně deset a můžeš mít slušnou herní mašinu za kterou se nemusíš stydět...

Cau, tak za 15k na filmy a kancl vcelku cokoliv. Pokud chceš občas něco zahrát, tak potřebuješ co nejlepší grafiku a 8GB paměti. Co jsem tak kouknul, asi bych šel do https://www.czc.cz/asus-f556ub-dm058-hneda/1... a to jen proto, že má v ceně do 15k nejlepší grafiku.Tady si mužeš počíst, co si na tom plus minus zahraješ. Ale neber to doslovně, záleží samo sebou i na ostatních komponentech co jsou v konkretním stroji: http://www.notebookcheck.net/Computer-Games-on-Laptop-... Tak dobře vyber,Chahoo

A nemůže to být stolní, za tyhle peníze notebook na hry bude fakt zgarb...

Mozna jsem se spatne vyjadril, ty hry jsou to nejmene dulezite, je to notas do skoly, otazka asi mela znit jaky je nejlepsi notebook do 15tis. aktualne? :)

v tom případě ber něco s Intel CPU i Intel grafikou a pokud možno s matným displejem. Já bych v téhle cenové relaci sáhl po:HP 250 G5, černá12 490 Kč Intel Core i3-5005U (2GHz, HyperThreading); 4GB RAM DDR3; 15.6" FullHD displej (1920x1080 bodů); grafika Intel HD Graphics; 256GB M.2 SSD; DVD±RW mechanika; Wi-Fi ac, Bluetooth, 3x USB (1x 3.0), HDMI, VGA, kamera, čtečka paměťových karet, zvuk DTS Studio Sound; operační systém Windows 10 Home.https://www.czc.cz/hp-250-g5-cerna_3/198946/... případně za ušetřené peníze přidal RAM...

jo kde jsou ty časy kdy jsme notas do školy nepotřebovaly ani kalkulačky jsme nesměly mít