» Poradna » Notebooky

Notebook do 15 000 Kč

Dobrý den, jaký notebook by jste mi doporučili do 15 000,preferuji procesor Intel a dedikovanou grafiku Nvidia, děkuji za odpovědi,přeji hezký zbytek dne.

Odpovědi na otázku

spíš by asi chtělo napsat, k čemu to má sloužit. S ohledem na rozpočet to určitě nebude herní.

Ke všeobecnému použití

Na herních noteboocích lze normálně pracovat. Důvodem proč tedy jsou i pracovní, je ten, že lidé, kteří nehrají hry, tak nechtějí velké těžké notebooky, kde připlácí za komponenty, které nevyužijí.

Pokud chcete herní počítač, počítejte s investicí min. 20 000 ,- , dobrý pc stojí okolo30 000 ,- a hodně dobrý okolo 40 000 ,- . Pokud však chcete pracovní počítač, nepotřebujete dobrou grafickou kartu, pouze dobrý procesor.

Technická - Intel s dedikovanou grafikou v této cenové kategorii dokáže nahradit Ryzen s integrovanou Vegou. A za ušetřený peníz můžeš mít 8GB RAM. Bonusem bude i nižší spotřeba.