» Poradna » Notebooky

Notebook do 13500kč

Dobrý den, potřeboval bych poradit, jaký notebook si mám koupit na vánoce do 13500kč podmínky: Ať rozjede hry alespon na 60 jako je: Euro Truck Simulator 2, Counter Strike: Global Offensive,Farming Simulator 2017... Vím že za takovou cenu se nedá sehnat dobrý notebook. Předem děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

No tak se pak pochlub co jsi zazracneho sehnal.Jinak to nebude nic lepsiho nez i3 a zakladni dedikovana gpu od nvidie. Za malo a blbe zpracovane ti neco naoko lepsiho mozna doda acer, ale v techto cenach asi ani on.Jak a co to utahne poznas. Nejak to pojede minimalni pozadavky to teoreticky mit bude.

"Vím že za takovou cenu se nedá sehnat dobrý notebook."My to víme také. Takže máte dvě možnosti. 1) Dodržíte rozpočet2) Překročíte rozpočet a koupíte něco, co splňuje vaše požadavky.

Alespon na 60 coho, FPS?Tak to mozes rovno zabudnut.Mozno ak znizis rozlisenie na 1280 x 720 a detaily na nanizsie.

Tento bude rád že rozjede 720p video, natož tak hru.

Ono to cpu neni na notes zadne smecko, jen je tam holt integrovana gpu. Tahle kombinace z toho dela kancelarske pc.Bylo by dobre jake 720p video to bez hw akcelerace neprehraje. Dokonce bych rekl ze to nemuze mit problem s fhd