» Poradna » Notebooky

Notebook do 13 000 kč

Zdravím, hledám nejlepší vhodnou koupi pro sestru. Notebook bude využíván hlavně na internet, office, sledování filmů, seriálu atd. (nic náročného.)- velikost displeje 15,6 - bude většinou na koleji na pokoji.Jde mi především o kvalitu, vím že v této cenové relaci není moc velký výběr, ale rád ocením každou radu, náměty.Předem děkuji za rady a názory.

Odpovědi na otázku

Napsal, že mu jde hlavně o kvalitu a ty mu doporučís Acer a HP.. lol

Boze a tvoje znalosti se rovnaji bodu mrazu. V tehle cenove kategorii stejne prilis vybirat nemuzes, protoze v podstate vsechny jsou to stejna sorta kvality. Vyse zminene jsou vzhledem k cene prijatelne.

No značkám Acer, HP, Asus sem se chtěl vyhnout, ale vím že i Lenova za tyhle peníze nebudou nic světoborného. Každopádně bych řekl že to pořad bude lépe řešené. Myslíte že je potřeba vlastní grafika? Raději bych bral lepší displej + i3, integrovaná grafika by to v pohodě všechno zvládla ne?

Int. grafika vše uvedené tebou zvládne, to máš pravdu.Ale sám bych si koupil raději s dedikovanou kartou,např i mozzila umí dnes využít potenciál ded. grafické kartya načítat stránky na netu rychleji.Kup si ten asus, nebo si dej na czc nebo jiném eshopu výběr z nbooku 12-14 tisa vyber si co chceš.Jinak ty rady o kvalitě nbooku jsou zavádějící, moje známá má acer od 2004a win 7 na něm do teď jedou v pohodě a ani žádný hardware nbooku neodešel.Asus patří k těm lepším značkám, s nbooky lenovo nemám zkušenost

jj, taky bych preferoval integrovanou grafiku - u té levnější řady hrozí potenciálně méně problémů s chlazením a mívá to lepší výdrž. Zkus vybrat matný displej - odlesky na lesklém jsou fakt vopruz.