» Poradna » Notebooky

Notebook do 10000

Zdravim poradite mi nějaky notebook do 10000 kč podle těch nejlepši parametru? Předem děkuji

Odpovědi na otázku

Repas, pokud nehrajes a pokud hrajes taky, no notesu do 10 si moc nezahrajes.Za mne lenovo ThinkPad t430, t530, t540p, x230, x240, t440.Klidně hod eletebook/probook, dell latitude s obdobným cpu.Rozlišení min 1600*900 a bez redukované gpu.Jen se radej vyhni U intelum.

No moc nehraju sem tam zahraju Team fortres spiš to mam na hledani stahovani a dělani hudby