» Poradna » Notebooky

Notebook do 10.000 Kč na multimédia

Ahoj,potřebuji notebook na práci, to je prohlížení internetu, práce v office, přehrávání filmů v HD.Nepotřebuji extra velký disk, nehodlám tolik ukládat. Více bych ocenil SSD na systém nebo jeho možnost přidání. Hry hrát nehodlám, stačí mi integrovaná grafika. Počet RAM ani typ procesoru netuším. Nějaký typ, který dle Vás vyhovuje požadavkům a bude svižný?

Odpovědi na otázku

ak chceš SSD, šetri ďalej. Ale ani bez neho do 10k Kč toho veľa nevymyslíš. Slušný NB ide od 11-12.000 Kč

Ntb ani nahodou, jeste tak tablet...

ja jsem si na podobnou praci poridil repasovany HP EliteBook 8460p - Intel Core i5-2520M až 3,2GHz, 14" 1600x900 matný, RAM 8GB, Intel HD Graphics 3000, HDD 320GB, - pamet muzes pridat, SSD vymenit - a jeste mi na nej dali 12 mes. zaruku ;) -- uznavam, ze je to repas, ale ve vzornem stavu (zatim mam od stejne firmy 2. kus) - poridil jsem je novym kolegum - mohli si vybrat novej notebook nebo repas za stejnou cenu - a co si budem vykladat za 7 tisicovek novej notebook je v podstate mobil ve velke krabici....Kdys mi posles mejla, poslu nazev firmy, aby to nebyla reklama :)