» Poradna » Notebooky

Notebook do 10.000,-

Dobrý den scháním Notebook do deseti tisíc převážně hry závody simulátory s os Windows chci nový v okrese kladno praha mělník louny slaný děkuji vám za radu

Odpovědi na otázku

Kupovat novy notebook do 10 tis. Kc je naprosty nesmysl. Kupovat takovy notebook na hry, je cire silenstvi. Za 10 tis. koupis 3 roky stary notebook v perfektnim stavu, s horcikovym telem, narozdil od novych plastaku ve stejne cene, a navic bude mit plnohodnotny i5 procesor se zhruba dvojnasobnym vykonem, nez vsechny ty nove levne krapy.