» Poradna » Notebooky

Notebook do 10 tis. Kč

Dobrý den,prosím o pomoc s výběrem NTB do 10 tis. Kč. Teď mám přesně 7 let Lenovo B590, pořád bez problémů funguje, ale už je strašně zpomalené...Použití pouze pro domácnost + větší uhlopříčka - numerická klávesnice, dále zjm. internet + e-maily, word, powerpoint, občas nějaké video, žádné hry. Jde mi hlavně o rychlost (teď po zapnutí čekám i několik minut, než najede internet)Není to můj obor, proto předem děkuji za jakékoliv tipy (budou výprodeje, tak snad něco půjde pořídit za dobrou cenuMoc díky. R.

Odpovědi na otázku

daj tam SSD pridaj pamet a za 2 roky nasporis aj na nieco lepsie ako za 10 litrov

Taky bych to videl na ssd, pokud tam ma nejaky fajn cpu. A hlavne mechanicky vyxistit chladic. Za ten patwj tam musi byt deka a nechladito. Je to mezi ventilatorem na zebrech chladice. Neproudi pak vzduch...

Zpomalený notebook... a neusídlil se Vám v něm třeba bitcoin miner? Ten dokáže slabší ntb umrtvit. Web je dnes podobných nástrah plný.