» Poradna » Notebooky

Notebook Dell - stálé zadávání systémového hesla

Dobrý den,vždy při zapínání pc musím zadávat systémové heslo, chtěl bych se zeptat jestli se to dá nějak zrušit. Heslo znám, ale nechce se mi vždy při zapínání zadávatVždy při startu vyskočí:This computer system is protected by a password authentication system. You cannot access the data on this computer without the correct password.Ukázka okna (co jsem našel na netu):http://i.fixya.net/fixya20/uploads/Images/8_... Zadám heslo a spustí se win.

Odpovědi na otázku

Možná si skočit do BIOSu a vypnout to. Umíš u mobilu vypínat zadávání PIN? Tak to je podobné.