Notebook Compaq nejde stadby ani hibernace

Jmenovaný problém nastal po odstranění potíží s nefunkčním USB notebooku při přidaném externím hardisku. USB je funkční, pracuje s aktivním HUB. Podle pokynů byly v počítači aktualisovány některé ovldače a tak možná některý přebývá.
Ale od té doby nelze spustit hibernaci ani stadby: Intel PR0/100 MiniPCI zabraňuje počítači přejít do režimu spánku...to je hláška, která dopor. prvděpodobně ovladač zařízení Intel aktualisovat.
Tam ale cesta nevede, a jakékoliv aktualisování je neúčinné. Tak soudím na problém někde jinde, setkal jste se někdo s podobným problémem? A jak na to?

POčítač pracuje bez problému, je čistý, hodně používaný, Windows 2000 prof. Děkuji

Odpovědi na otázku

Problem je opravdu nekde v ovladacich, pokud to pise, ze u sitovky, tak sitovku uplne odeberte, nainstalujte ovladac z CD od desky (nebo sitovky) a pak restartujte.
Pripadne predtim muzete zkusit dat: vratit zmeny ovladace. To je ve Stravci hardwaru -> vlastnosti sitovky a zalozka ovladac.