» Poradna » Notebooky

Notebook chyba při zapnutí (A7) Me FW Downgrade - Request MeSpiLock Failed

Zdravím, nejde zapnout notebook.. . Zní to debilně ale vůbec elektronice nerozumím jen na ní hraji hry a nechce se mě čekat na reklamaci (myslím si že by mě poslali do prd*le s tímhle) a do servisu se mi taky nechce tak jsem to chtěl zkusit sám No ok, zapnu notebook a při logu MSI se zobrazí černé okno kde je napsáno:(A7) Me FW Downgrade - Request MeSpiLock FailedPo této hlášce se notebook restartuje a to se pořád opakuje. Zkoušel jsem z MSI webu stáhnout bios update ale ani tak nepomohlo tak nevím čím to bude...Někdy jsem tam měl hlášku od windowsu: Připravuje se automatická opravaAle žádná oprava se nekoná protože se to zase restartuje. Takže se ani nepřihlásím a vše musím dělat přes biosDěkuji za tipy a rady

Odpovědi na otázku

Co jsi na laptopu dělal, předtím než to začalo zlobit?

Byl jsem tak do cca 2 hodin ráno na tom ntb. Pak jsem ho zapl v 8 ráno. Hrál jsem tu noc hry na steamu takže v tomto asi závada nebude. Jinak normální prohlížení internetu.. youtube atd.

Model notebooku? Vypadá to na poškozený region ME.

MSI Gl62M 7RDX

https://www.msi.com/Laptop/support/GL62M-7RDXPoložka: Intel ME FW Update ToolZkus ji použít, buď to opraví, nebo ne a budeš muset postupovat podle návodu zde (flashnutí firmwaru + vygenerování klíče; je nutné mít nainstalovaný nejnovější ME driver): https://www.win-raid.com/t596f39-Intel-Management-...