» Poradna » Notebooky

Notebook cca 13 000Kč

Dobrý den,uvažuji o koupi nového notebooku a potřeboval bych poradit. Potřebuji ho zejména do práce.Na co ho budu používat:Kancelářská práceInternetSledování filmůObčané hraní her (ale to opravdu jen minimálně a je mi jasné, že s mou cenovou hranicí nic nového či náročnějšího nerozjedu)Moje preference:15 palcový displayFullHD (matný)byl bych rád, aby byl lehčí - časté cestování a přenášeníkvalitní zpracování - souvisí s tím přenášením, nechci, aby se hned rozsypalCena:rád bych se vešel do 13K, pokud by to byl problém byl bych ochoten tak 2-3K přidat. Díky za rady a návrhy!

Odpovědi na otázku

chces kvalitni zpracovani na caste prenaseni, takze to bude na krasny repasovany notebook

Chce 1080p displej. Pochybuju že sežene něco jako T540 za 13 tisíc.

očekávat kvalitní zpracování v dané cenové relaci je dost mimo.Buď repas (Latitude, Thinkpad, Elitebook) nebo leda nějaký Probook s Intel grafikou...

Jenže dobrý generace Thinkpadů skončily u Ivy Bridge, to zruší možnost 1080p. 40 series je katastrofa a T550 (Broadwell) do 13 nesežene. Nevím jak u elitebooků.

je fakt, že tam to asi bývalo 1600x900.

Já bych to moc neřešil.https://www.czc.cz/hp-250-g6-stribrna_6/2336... - SSD, 8 GB RAM, za ty prachy slušný displej a procesor na běžnou činnost stačíNebo tenhle stroj s celkem ucházející grafikou.https://www.czc.cz/acer-aspire-5-a515-51g-37...

mno, nevím jak ty, ale já bych byl radši kdyby mi grafika u notesu neucházela