» Poradna » Notebooky

Notebook bílá obrazovka

Dobrý den chci se zeptat mám notebook Asus 3 roky starý a včera sem hrál Na notebook Word of tanks a večer sem hrál hru a obrazovka display začal pomalu bílá úplně že sem nič nevyděl tak sem notebook vypnul a zapnul a už je to pohodě ale jestli je důvod proč se mi to stalo bílá obrazovka

Odpovědi na otázku

Asi na bitevnim poly snezilo

spíš sněžylo a obrazovka bila býlá.

Hrajte svou oblíbenou hru o 30 minut denně méně a získanou půlhodinu věnujte české mluvnici. Vyjadřujete se příšerně a zmateně. Z toho, že hrajete WoT soudím že vám je víc než tři či čtyři roky, ačkoli vaše vyjadřovací schopnosti jsou na úrovni zmíněného věku.

Na Roma pýše opstojně

Hrajte svou oblíbenou hru o 30 minut denně méně a získanou půlhodinu věnujte české mluvnici. Vyjadřujete se příšerně a zmateně. Z toho, že hrajete WoT soudím, že vám je víc než tři či čtyři roky, ačkoli vaše vyjadřovací schopnosti jsou na úrovni zmíněného věku.

Pokud se to nebude opakovat, neřešil by jsem to. Ono, jak to všchno dohromady funguje je poměrně komplikované a občas tomu může "hrábnout". Bez podrobnějších informací se bude vždy jenom hádat. Může to způsobovat přehřátí grafiky v notebooku, problém v ovladačích, chyba ve hře, přeskočení elektronu špatným směrem a asi dalších 10 událostí. Preventivně by jsem nechal notebook vyčistit a přepastovat, ideálně v nějakém specializovaném servisu. Víc ti toho v současné době asi už nikdo neřekne.