Notebook bez baterie

Ahoj chci se zeptat jestli je bezpečné užívání notebooku který má vadnou baterii(nefunkční baterie, i samotný notebook ukazuje no battery is detected) Tak pouze napájení skrz originální nabíječku myslím tím že by běžel jenom na napájení ze sítěDěkuju za odpovědi

Odpovědi na otázku

Bezpecne to neni, pri preruseni nema co hodit notes do rezimu spanku. Jedou lidi bez baterky.

Notes bez baterky je pocitac. https://m.zive.cz/poradna/pc-vs-vypadek-pro...

Ničemu to nevadí.

Ano nevadi. Mas pravdu i ti co prisli s minusy, zrejme v noci. Neni to nebezpecne, nikomu k vuli tomu nevybuchne, nebo nezapali dum o tisici patrech. I tak je stasticky problemovost mala pri nezadoucim vypnuti ntb tzv na tvrdo. V dobe kdy k ni dochazi byvaji zdroje uz stejne na odpis a ntb take a dokonce zabordelarene.