» Poradna » Notebooky

Notebook Asus

Dobrý den, prosím o radu. Mám notebook Asus. Naprosto v pořádku fungoval. Dnes jsem ho zapla a naskočila modrá obrazovka - OBNOVENÍ - požadované zařízení nelze připojit nebo není dostupné. Kód chyby:0yc0000225.Zkusila jsem zmáčknout enter, esc a nic. Nevím co s tím, vůbec tomu nerozumím...

Odpovědi na otázku

"Nevím co s tím, vůbec tomu nerozumím..."Servis nebo předat někomu kdo tomu rozumí...

Zdravím vás,než to někomu předám, tak jsem si dovolila napsat dotaz, zda by mi někdo neporadil,abych mohla problém sama vyřešit. Snad vám to takto postačí...

Hned v první reakci máš anglický popis, jak to opravit. Pokud to nejsi schopna podle toho opravit, dej to do servisu, nebo někomu, kdo je schopný to podle toho popisu opravit.

presne, mne minule nefungovala elektrika v zasuvke, v inej zasuvke fungovala. Tak namieto toho aby som vypisoval mesiac do poradne, ze ci nemozem problem vyriesit sam, som zavolal elektrikara, za 5minut identifikoval zavadu, za 25minut ju opravil, zaplatil som a isiel domov. Win-win.

Dej ho nějakému známému, který se v tom vyzná, ať se ti na něj podívá. Mohl se třeba jen uvolnit pevný disk. P.S. Mám ASUS taky