Notebook Asus,..

zdravim,
neviete niekto kroti z tychto low-end notebookov je "lepsi" ?
www.novepc.sk ...
notebooky.alza.sk ...
alebo nepoznate nejaky iny vhodny notebook do tych 20000sk z DPH ?
odcenil by som keby mal 2GB RAM [kvoli Win Vista..], displej staci 13 alebo 14, nejaky dvojjadrovy procesor[radsej
mam AMD ;-] , tiez by mohol mat nejaku tu grafiku z vlastnou pametou, a na skodu by nebola ani dobra vydrz
vzhladom na caste prenasanie.. notebook by bol urceni k praci tzn. mavam vela otvorenych okien a sem tam nejaka
ta starsia hra.. diiiiik

Odpovědi na otázku

To co jste popsal, tedy pokud byste to chtel mit kvalitni, sezenete tak od 50 -60 tis kč.
Dcakrát si rozmyslete kupovat počítač bez OS, u notebooků jsou s tím často problémy a instalace nemusí být tak snadná jako na desktop...
A pokud to máte na cestování, vezměte raději ten počítač s procesorem Turion...

prosimte kde zijes...50k??? podivej se treba na Delly. 2GB ram, dvoujadro AMD, 120GB disk,15'', ati x1150 za bratru 13k