» Poradna » Notebooky

Notebook Asus X550V - nacenění

Zdravím, mám notebook, který moc nevyužívám a rád bych ho prodal. Nevím za kolik se notebook tak může prodat. Parametry: i5 3230M, 8GB, GF 740M a HDD 750GB. Je to Asus X550V v poměrně dobrým stavu. Přidal bych k němu nabíječku a brašnu. Bez záruky. Předem děkuju. //"Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a podobné texty."//

Odpovědi na otázku

5000kč.

5000 by cenu měl v přápadě špičkového stavu a téměř 100% baterie.Takhle bude rád za 3000

- Na Letgou byl nedávno i s dokladem o koupi takový NTB za 1500,- - některé firmy takový NTB pouští zaměstnancům za 1000,-- otázka co je pro Vás ...poměrně dobrým stavu...

Dobrým stavem myslím, že má pár oděrek, ale jinak všechno funkční.

Ano co je pár oděrek ? A co je oděrka ? Drobné praskliny v okolí pantů? že sou oděrky i na LCD, případně mapy?Takových notebooku je v bazarech mraky.

Hod to na Aukro od koruny a uvidis, treba se najeky blazen, ktery ti za to da vic nez 2000 Kc najde.

Pět let starý NTB s lesklým LCD a dedikovanou GPU?Rozebrat, vyčistit, přepastovat - 1000,-Výměna vyžvejkané baterie - 1500,-Výměna dosluhujícího HDD za alespoň 120GB SSD - 1500,-Reinstalace systému - 1000,-Sečteno podtrženo, víc jak 1000 kč bych vám za něj nedal.

Nestraš ho ! Dostane aj viac , možno 2-3000 , ak bude mať šťastie .

Malé SSD je nesmysl, když už, tak 250 GB nebo 500GB HDD WD Black s pětiletou zárukou.

Na šoupání internetu je to OK. Na data slouží NAS.

Který bude sebou nosit na zádech?

Víš co je NAS a jak se používá?

Vím dobře, co je to NAS. Notebook je přenosné zařízení, pro domácí použití slouží stolní počítač. Při využití mobilního počítače v terénu jaksi nemáš přístup k NASu (pokud si ho neneseš na zádech).PS: za NAS považuji zařízení alespoň se čtyřmi osazeními disky. Ty dvoudiskové jsou maximálně tak externí disk. Ty jedna passy!

Je to prehistorický NB:- chybí SSD;- VGA nVidia = kurvítko;- chybí DVI i DP;- display TN;- rozlišení HD;- bez licencí OS/sw.=> užitelná hodnota se limitně blíží k nule.Co s tím?Hoď to na Aukro od korunky.Vždy se najde nějaký trumberoid, který po tom skočí.Výslednou cenu zásadně ovlivní Tvé umění marketingu.

Tak , tak , vždy obdivují borce co úspěšně prodávají ...šrot s příběhem... On se vždy někdo chytne i IT má svoje ...huste kary po důchodci co táhnou vodspodu a když tak vám to opraví každej...

chci prodat notas Dell za 200 50 kč