» Poradna » Notebooky

Notebook ASUS X53B .Po vyjmutí baterie a zapnutí na zdroj notebook nefunguje.

Dobrý den,u notebooku asus x53b mám špatnou baterii,která nemá už vydrží tak 30 minut a dost.Baterii jsem vyndal a notebook zapojil do sítě.Má snahu naběhnout,ale po chvilce vypne.Prosím poraďte ?

Odpovědi na otázku

Písaním textu formou fontov do zive ti mechanický servis pokazeného HW nikto nenahradí ani cestou klávesnice a monitora neopraví.

Zeby vadny zdroj?

Dobrý den,měl jste pravdu.Díky