» Poradna » Notebooky

Notebook asus sám od sebe píše """""

Rodiče mají notebook asus (X73B- TY091V)už je tedy starší ale až na tuto závadu funguje . Kdykoliv si najde příležitost, nebo chcete něco psát začne sám od sebe psát- """"""""""""". Rodiče už ho dávali opravit ale co vím tak jen vyměnili klávesnici a hotovo . Přivezly ho domu zapnuly a stále to samé. Nemá někdo zkušenost čím by to mohlo být? Hardware nebo stále jen klávesnici? Externí jsem osobně nezkoušela. Než vyhodit další peníze chtěla jsem se zkusit zeptat . Děkuji za odpovědi a rady.

Odpovědi na otázku

klavesnica ma vyssiu odnotu ako cely ten notebook. Odpojit od elektriny, vyhodit do elektroodpadu a kupit novy.

Díky za radu udělala bych to také . Ale chtějí ho opravit . Na to jejich stahování filmu a dávání fotek na exterak jim to stačí nechtějí se učit s ničím novým.

Ten notebook je bezmala 11 let stary (typove), ja chapu ze k nemu maji uz skoro citovy vztah, ale nevim, jestli je realne ho udrzovat navzdy. Muzete ho zkusit rozebrat a zkontrolovat, zda je dobre zapojeny konektor klavesnice, jestli si na to troufate, moc vic s tim doma asi nenadelate a je to spise na servis. Pokud nereaguje servisak, ktery to resil, tak bohuzel asi budete muset zaplatit jiny servis. Ale stejne se obavam, ze vas v dohledne dobe mohou cekat dalsi problemy, ma na to proste vek.

"nechtějí se učit s ničím novým"no, jestli je tam HW problém, tak budou muset. Spotřební elektronika se po určité době neopravuje.

Reklamovať neopravenú chybu, nech sa chlapci zo servisu ukážu.

Servisak byl nějaký soukromník a na nic nereaguje bohužel

Tak mu tam pošli ČOIku

Servisak nabootoje napr. linux, funguje.... voala nezodpoveda za chyby v zakaznikovom OS.

servisak je na to, aby to dal do poriadku. Kazdopadne tento notebook nema hodnotu ani servisnej hodiny v servise, treba to dat do elektroodpadu.

Proč hned elektroodpad? Aby takoví roobové měli co prodávat?K věci:Externí klávesnici určitě vyzkoušet, ojetá se někde za 1-2 piva určitě sežene

pre toto:https://www.cpubenchmark.net/compare/AMD-E-450-APU-vs-... ten athlon som kupoval niekedy 2009 ako nizsiu strednu triedu. Dnes by bol nepouzitelny. Dany notebook ma potom 1/4 vykon ako vidis..

??? dotaz nebyl směrován na výkon NB, ale na podivné chování klávesnice. Omlouvám se, že jsem si dovolil vyslovit názor v té věci

A co tou ekterní klávesnicí vyzkouší? Pokud neodpojí tu interní, tak budou fungovat obě a neověří nic.

Nejlevnější klávesnice stojí kilo (v alze 105kč)Jinak bych to vrátil v rámci reklamace zpátky do toho servisu s tím, že závada přetrvává a ukázal to.BTW: Ten servis musel stát víc než je hodnota toho ntb

To máš ještě dobrý, ta moje zase furt dokola píše tyhle tři znaky <, | a >