» Poradna » Notebooky

Notebook Acer Aspire V3-571G

Dobry den potreboval bych poradit prestal mi fungovat uplne zvuk pri zapnuti vypnuti prehravani vseho mam operacni system windows 8 zkousel jsem preinstalovat ovladace vse a nic nepomohlo zkusil jsem dat test a tam mi to napise ze zarizeni je pouzivano .jinou aplikaci at ukoncim vsechny aplikace ktere to mohou pouzivat a zkusit znova . Dekuji za kazdou pomoc a rady Michal lachim.namot@seznam.cz skype igor 123125

Odpovědi na otázku

Odinstaluj aktualizaci KB 2962407.

ahoj a nemel bys strucny navod jak na to dik nebo teamwiever

Přidat, odebrat programy/zobrazit nainstalované aktualizace - odinstalovat vybranou

cauky diky odinstaloval jsem to a zatim to fungue diky za radu .

Já pro jistotu aktualizace neinstaluji. A světe div se, funguje to i bez nich