» Poradna » Notebooky

Notebook a propojení monitoru.

Zdravím,koupila jsem si monitor (24" Samsung C24F390FHU), po připojení HDMI do ntb, ale monitor nefunguje. Na monitoru mi přeskakují okna Analog a HDMI a po té to napíše NO SIGNAL. Poradí mi někdo? Díky.

Odpovědi na otázku

stlac win+P a vyber aby bol aktivny aj externy monitor. Ak to nepojde, tak ho musis vyskusat na inom PC, je mozne, ze je vadny, alebo kabel je vadny...

Win+P bylo samozřejmě první co jsem zkusila + případné restarty ntb i monitoru. Momentálně jiný pc nemám, ale přes víkend vyzkouším. Díky

samozrejme musis skusit iny monitor na tom notebooku. Doma mas iste TV..

Nemusí se nějak trvale nastavit na monitoru, jaký vstup má používat, já to tak třeba na Asus monitoru mám, že musím tlačítkem nastavit konkrétně HDMI, protože nedokáže vyhledat podle aktuálně připojeného signálu. Vidí vůbec notebook ten monitor nebo ne? Jinak co je to konkrétně za notebook? Každopádně bych kdyžtak začal od toho nejlevnějšího, takže nejdříve zkusit jiný počítač k tomu připojit, pokud to nepůjde, tak zkusit jiný kabel a případně reklamace.

Ovladace od grafiky jsou aktualni? Od vyrobce zarizeni, nebo co si nekde nabraly Windowsy?

Začal bych tím, jaký typ konektoru je v notebooku pro připojení monitoru (nejlepší by asi bylo napsat sem typ notebooku) a jaký máme propojovací kabel?

Kdyz pise "do notebooku HDMI" a uvedeny monitor ma ve specs 2xHDMI a jedno VGA, nepredpokladam ze z HDMI bude delat zpet analogove VGA...