» Poradna » Ostatní

Notebook a PC obrazovka

Dobry denChtěl bych se zeptat jestli mate někdo zkušenost s připojeni notebooku k PC obrazovce. Už jsem byl připojen a všechno šlo uplne na 100% Až jednou jsem nainstaloval program od Adobe, Premier Pro a od te doby se nemužu připojit k obrazovce a nemužu na to přijit. Už jsem smazal i ten Adobe, ale pořad nic. Ostatni Notebooky fungujou v pohode akurat ten co potřebuju nejvic mi nejede. Nevite co s tim muže byt a co mam delat?Dekuju za každou radu

Odpovědi na otázku

Ahoj, předpokládám, že jsi zkoušel nějaký dvojhmat pro přepnutí výstupu grafiky na monitor ? Většinou to bývá klávesa Fn + F5 nebo Fn + F6 záleží to na typu. Na tý klávese F5 musí být symbol monitoru.Ahoj

případně dvojhmat win + P

Win+P davam pokažde Duplikovat obrazovku nebo společnou obrazovku a nic se nedeje, jen se mi to trochu stahne po bokach na notebooku

Diky za raduAle ani to mi nejede už jsem se tešil že by to moho byt ono, ale nic se nezměnilo. Notebook je s Anglickou klavesnici tak možna to bude jinak, pogooglim a uvidim. Ale moc tomu nedavam. Zkoušel jsem to i s siftem, ale taky nic. I tak moc diky

obvykle se to dalo nastavit i přes pravé myšítko na volné ploše - tam bylo nastavení zobrazení (display settings) nebo tak něco. Pokud to má grafiku nVidia či Radeon, tak se to nastavovalo v jejich SW.