» Poradna » Notebooky

Notebook-23k

Caute lidi potreboval bych pomoct s vyberem noptebooku do 23 000kc notebook bude slouzit ke sledovani filmu,serialu,prohlizeni internetu,... a hlavne i ke hrani her ale to tak 2-3h denne vim ze stolni pc da vice vykonnu a notebooky nejsou na hrani her ale budu dost cestovat a chtel bych aby ten notebook mel dobre chlazeni diky moc

Odpovědi na otázku

https://www.czc.cz/asus-gl552vx-cn146t-cerna... nazor na tento? utahne cs go nebo gta v popr mafii 3?

Procesor by stačit měl (je čtyřjádro HQ), 8gb RAM je postačujících. Grafika je nic moc, ale bude stačit. Chybí tam SSD. Systém na HDD je zlo.---------------------------------------------------------------------------------------------------Podívej se ještě do jiných vláken s notebooky. Někde radím jak vybrat herní notebook a co by měl mít.

S mafií bych nepočítal, je to zmršená hra. CS-go určitě, GTA V na nějaké nižší detaily asi taky. Nicméně takovýto NB moc na cestování není Vycucne baterku během chvíle.

jako ja budu hrat kde je pobliz el . zasuvka :D jinak navrh na nejaky vykonnejsi ntbk?

up