» Poradna » Notebooky

Notebook + externi monitor - zmena rozliseni

Dobrý den,Doufám, že mi bude někdo schopný pomoc s problémem, který mě trápí.V práci mám notebook Lenovo ThinkPad T470. Ten je v dokovací stanici, která je připojena k externímu monitoru LG Ultriwide.Většinu času mám notebook v dokovací stanici. Rozlišení je 2560 x 1080. Probém nastane, když vyndám notebook z dokovací stanice. Rozhází se mi ikony na ploše, jak se mění rozlišení. To stejné, když připojím notebook do dokovací stanice. Opět se rozhází ikony. Šlo by tomuto nějak zabránit?Moc děkuji

Odpovědi na otázku

Toto je bohužel letitý problém u Windows, který MS ne a ne odstranit. Dá se to řešit pomocí SW třetích stran, který ikony dokáže vrátit zpátky, ale na pracovní notebook si asi nemůžeš instalovat, co se ti zlíbí, nebo ano?

Moc děkuji za rychlou reakci. Trochu jsem se toho obával, jelikož jsem nebyl nikde schopen najít kloudné řešení. Bohužel sám si nic instalovat nemůžu. Mohl by to nainstalovat náš IT. Pokud to bude nějaký program, který se dá stáhnout například na stahuj/slunecnice, tak si myslím, že ho dokážu přesvědčit, protože by mi to dost usnadnilo život...

Tak to je paráda, moc děkuji!