» Poradna » Notebooky

Notebook + 2 monitory

Zdravím, mám notebook Lenovo X220, Windows 7, procesor i5. Potřeboval bych k němu připojit 2 monitory a zároveň Mít zapnutý displej. Ale nedaří se mi to nijak nastavit. Je to vůbec reálný nebo dělám něco špatně? Zkoušel sem to i přes dokovací stanici.

Odpovědi na otázku

To nejde, grafika podporuje jen 2 grafické výstupy. Jediné řešení je koupit USB 3.0 adapter, tedy defakto externí grafiku, ovšem je to použitelné jen na řekněme statický obraz (Word apod), ne nea video a už vůbec na hry.

teoreticky se to dá obejít přes WiDi. Ale musí to podporovat tvoje wifi karta a OS.Můj ntb umí 3 obrazovky, ale měl jsem k tomu připojené i 4. Ten čtvrtý přes https://www.czc.cz/microsoft-wireless-displa...