» Poradna » Windows (a jiné OS)

Notebook - windows 10

Dobrý den, přeinstaloval se mi počítač na windows 10, ale jde jen zdravíme a rychle začít - použít expresní nastavení a pak se zase vrací na zdravíme... nebo se počítač restartuje a zase zdravíme.. rychle začít .. použít expresní nastavení a dál nepouští.. Předem moc děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Děkujeme za informaci.

Přeinstalace systému je nedokončená.. Jestliže je notebook nový, byl na něm předinstalovaný operační systém Win 10 a nebyly v průběhu používání notebooku pozměněny diskové oddíly, pak můžeš využít návrat do tovární zálohy, která je extra uložena na skrytém oddílu disku. Tovární zálohu lze vyvolat při vypnutém stavu ntb extra tlačítkem start nebo klasickým nastartováním notebooku a hned poté stiskem příslušné klávesy nebo klávesové zkratky. Ostatně jak spustit tovární zálohu, to by mělo být detailně popsáno v manuálu- návod k použití notebooku. Kromě návratu do tovární zálohy lze klasicky celý systém přeinstalovat čistou instalací Win 10.

Jak ale během toho zdravíme a rychle začít a expresní nastavení přeinstalovat win?