» Poradna » Notebooky

Notebook - výměna HDD

Zdravím, jednoduše nastíním situaci a zajímalo by mě řešení. Předem děkuji za všechny názory, připomínky, rady .Koupím notebook bez HDD. Přikoupím disk, a co dále? BIOS, instalace OS, jak vše nastavit, aby to fungovalo? Samotná instalace OS a ovladačů problém není, jen nastavením BIOSU atd. si nejsem jist.Ano, podobných témat je spoustu, ale použitelné řešení už nikde..Děkuji.

Odpovědi na otázku

Nic nastavovat nemusíš. Jenom to zapojíš a pak nainstaluješ systém.

Kdo ti v dnešní době prodá notebook bez HDD? Nějakej bazarovej, ne? To raději neber... Každopádně kup HDD o velikosti 2,5", namontuješ na něj rámeček, co by měl být u notebooku, zasuneš a pak už jen instaluješ OS, nic se nastavovat nemusí.. ;)

kupovať notebook bez hdd? to nie..skôr s hdd a vymeniť ho za ssd..to by bola lepšia volba, s tym, že ziskaš aj externy hdda rychly systemovy disk v podobe ssd..

nASTAVENI BIOSU NECH ODBORNIKUM !! kamosovi se to spalilo kdyz sel do biosu nema smysl to delat

> Tvé znalosti jsou slabé navíc ani nejsi schopen projít si BIOS podívat se pod všechny položky bez změny, ty můžeš vždy vrátit defaultem, ten NB bez HDD bych chtěl vidět, jaký obchod prosím tě máš na mysli? A mám pocit že tvůj nick se často ptá na věci, kde ani odpověď nepožaduje, tak si dej pohov.> Pokud chceš toto dát, někomu to svěř nemáš na to. > Až při nastavování narazíš na problém (ne nyní, nejprve se to nauč) pak teprve žádej jasnou technickou radu, konkrétního problému. Celý smysl BIOSu a další postupy ti nikdo vysvětlovat nebude za to se kamaráde cvaká to není gratis.