Notebook - tlačítko zapnout - úprava funkce?

Dobrý den, poprosil bych o radu. Manželka má nový ntb Acer a malá dcera velmi ráda mačká modré tlačítko na zapnutí - jenže po zmáčknutí se ntb ihned vypne. Chtěl jsem se zeptat, zda je někde možnost na úpravu funkce tohoto tlačítka (např. vypnutí poté, co je tlačítko drženo alespoň několik sekund). Bohužel jsem nic nenašel.Předem moc děkuji

Odpovědi na otázku

u nas pomohlo pravitko

no pokud nebude zbytí...

Ovládací panely\Všechny položky Ovládacích panelů\Možnosti napájení\Nastavení systému - "Po stisku tlačítka napájení" nastavit na "Neprovádět žádnou akci". Pak sice budete muset vypínat notebook pouze ze Startu, ale já to třeba ani jinak nedělám.

Paráda, díky moc - to je přesně ono Snad už bude klid. Chtěl jsem se jen zeptat, jak ntb vypnout, pokud systém totálně zamrzne. Existuje ještě nějaká jiná možnost?

Tahle moznost zustane zachovana - staci podrzet...

Geniální - ještě jednou všem díky a klidný večer

Dobrý den jako každe obvyklé ráno si pustím notebook, ale dneska jsem ho šel zapnout a jako by tračítku u notebooku vůbec nefungovalo, akorát si pamatuji včera že když jsem to vypnou Vypnout notebook vypnoutím tak jsem dal OK.