» Poradna » Ostatní

Notebook - šroubky

Zdravím, mám trochu netradiční dotaz, na mém notebooku již chybí ze spoda šroubky je někde dohledatelný jaký kam patřej ? myslím tloušťka a délka ? děkuji

Odpovědi na otázku

Ne jen "tloutka", což je průměr závitu, ale také druh závitu. Metrický, palcový, nebo vrut do plastu...dohledatelné to asi nebude. Ty jsi je ztratil, nebo máš všechny smíchané a nevíš kam který patří? Pokud ta druhá možnost, tak to jde vydedukovat.

Nemám ani jeden jen jsem si objednal nějakou sadu z Ali kde je 300ks šroubků různých druhů.. tak to tam chci nějak dát, jen mne zajímalo jestli se to dá nějak dohledat který kam patří...

V servisní manuálu jsou vypsány veškeré díly vč. šroubků - počty průměr, délka a který kam patří. Takový mauál se dá stáhnout, takže hledej...

to mi stačí, děkuji