» Poradna » Notebooky

Notebook - problém s obrazovkou

Dobrý den,mám problém s obrazovkou u notebooku Acer Aspire V5-573G. Jde o to , že u LCD se objeví cca. v 1/3 obrazovky svislý černý pruh cca. 4cm široky (bez obrazu). Pokud se pohne s víkem obraz naskočí (už je to čí mdál tím méně. Někdy obraz v tomto pruhu poblikává, nebo jsou různě barevné pruhy. Moje otázka je co to může být. Má na to vliv poloha víka notebooku - napadlo mě že to souvisí s přenosem signálu v pantech, nebo to bude mít nějakou souvislost s podsvícením - zde to jsou dle mě ledky. Na externím monitoru se chyba neprojevuje. Vyplatí se oprava?

Odpovědi na otázku

Mozna jen vadny kabel k displeji. Cely displej stoji okolo 1500,- a samotny kabel okolo 500,- a samozrejme neco zaplatis za praci. Jestli se to vyplati zvaz sam.

Nad tím propojením - tedy kabelem jsme přemýšlel jsko důvodem. Pokud je to on + něco za opravu, tak se to předpokládám vyplatí. Display zde není TN a je fulHD - ta cena by po té byla kolem těch 1500, nebo výše? Má někdo zkušenosti s opravami notebooků v Olomouci ?

Ano poškozený kabel k displeji. Měla jsem tu samou závadu stačilo pohnout víkem.Oprava 800kč

http://www.notebookyostrava.cz/cenik/Ceník je v menu nahoře, jde o pár let zpět, o tvém problému je hned shora co vše displej vyvádí