» Poradna » Notebooky

Notebook - problém s nabíjení

Zdravím, mám HP ProBook 4530s s Windows 10 s novou baterií. A mám problém s jejím dobíjením.- když je počítač vypnutý a připojí se k nabíčce a poté se zapne, tak ve windows vidím, že jsem připojený do elektřiny a baterka se dobíjí- jakmile adaptér odpojím, tak po připojení již windows nedetekuje nabíjení a baterie se začne vybíjet (skutečně se vybíjí)- nic na tom nemění ani to, když počítač uspím, ani po probuzení z režimu spánku se počítač nezačne dobíjet- když je baterie vypojená, tak počítač na adaptér fungujeMám aktualizovaný BIOS a všechny ovladače, zkoušeno s dvěma různými adaptéry, s oběma se to chová stejně, počítač po odpojení adaptéru nelze začít nabíjet.Denně s notebookem cestuju, takže potřebuji, aby šel adaptér vypojovat. Na stránkách HP je návod spočívající v odinstalaci ovladačů baterie a adaptéru, ale tohle nepomohlo (a mnohým v komentářích taky ne)Máte prosím někdo nějakou radu?

Odpovědi na otázku

Nabootuj z flešky linux a vyzkoušej jak se to chová tam:1. Je to stejné >> máš HW problém (asi závada na napájecí kaskádě na desce) >> servis.2. Je to v pořádku >> HW je OK >> závada je v instalaci WIN nebo driverech.----------------------------------------Podle výsledku se zařiď dál...

Tak v linuxu je to to stejné, zítra s tím zajdu do servisu.