Notebook - přestane fungovat klávesnice

Mam problém s notebookem Acer extensa 5260. Spustím notebook a normálně funguje, po nějaké době (cca5minut) pestane fungovat klávesnice, touchpad a jakékoliv jiná tlačítka. Ani tlačítko vypnout. Pomůže jen přpojit myš, nebo klávesnici přes USB. A druhý problém je, když počítač pomocí připojené myši přes USB vypnu, zůstane svítit diplay bílou barvou na nejvyšší jas. Vypne se pouze pokud se vybije baterka. Nevít někdo, včem je probém? Děkuji za každou radu.

Odpovědi na otázku

Tak začneme:- Systém Windows 7?- Jaké ochranné prvky máš nainstalované? (Antivir, antispyware, FW)- Aktualizace povoleny?Předtím to nedělalo?

Mám widows XP, ochranné pvrky jsou nainstalovány (AVG), altualizace jsou povoleny. Eset i AVG nehlásí žádnou infekci....Předtím se tohle vůbec nidy nestalo...

Počkej Eset i AVG, ty máš dva antiviry?Pokud máš XP, jdi na stránky výrobce notebooku a postahuj nejaktuálnější ovladače a anistaluj. XP máš aktualizovaný?

Dva antiviry najednou nemam, mam jen AVG. Eset jsem zkouse online. Xp aktualizovany, zkusim nve ovladace. Dekuji

Aha, jasně tak to v tom případě pohoda. Pokud bys měl I ovladače v pořádku, zkusil bych prohlížeč událostí, jestli aspoň nenaznačí co se stalo.Pokud nic, zkusil bych poslední z posledních, nějaký live OS, linux, cokoli a čekat, jestli se vypne klávesnice i v tomto prostředí. Pokud ano zaměřil bych se na velmi rizikový update BIOSu...Pak už jedině servis :(

Dosavadní ovladače jsou plně aktuální, takže tam problém nebude...Zjistil jsem, že se při spuštění (pokud se povede) nedostanu ani do BIOSu, prostě nejde klávesnice, touchpad.

Necvrnkla ti do ní voda?

S tou vodou to nemůžu vyloučit, ale na 99% se do něj voda nestala, ani drobné polití, či něco jiného...

Tohle nebude SW problém, nechal bych to diagnostikovat v servisu!