» Poradna » Notebooky

Notebook - nefunguje mic

Nazdar. Mam starší notebook kde je ešte windows 8.1. Potrebujem zapojiť mikrofón a sluchadlá ale ma len jeden vstup. Tak som kúpil rozdvojku na sluchadla a mikrofon. Ked to zapojim nefunguje to a pise ze su zapojene sluchadla a nie mikrofon. Uz neviem co stym a preto Vás prosim o pomoc. Za odpoved vopred dakujem .

Odpovědi na otázku

A urcite je to rozdvojka na MIC a REPRO?Neni to naaahodou rozdvojka na dvoje sluchatka?Kde jsi to koupil? Co je to za bazmek? Odkaz.

Zrejme máš len výstup na sluchátka,pozor vstup býva samostatný a je aj pre mikrofón.Pozri návod k notebooku.Kúp si usb zvukovú kartu pre vstup aj výstup zariadení.